Kite Marina Sarbsk

O nas

Obiekt Kite Marina to nowo powstały luksusowy obiekt w standardzie hotelowym, w którym charakterystyczna architektura łączy się z wysokim standardem wyposażenia wnętrz urządzonych z myślą o komfortowym pobycie naszych Gości. Jest idealny zarówno dla rodzin z dziećmi planującymi dłuższy pobyt, jak i na weekendowe wypady nad piękne plaże Morza Bałtyckiego. Przystosowany również dla gości biznesowych.
Dysponujemy 37 pokojami i 6 apartamentami 

Niezapomniane krajobrazy

Jednym z wielu atutów naszego obiektu jest jego położenie - bezpośrednio sąsiadujmy z jeziorem Sarbsk - jednym z nielicznych jezior przybrzeżnych na polskim wybrzeżu. Obiekt powstał z myślą o ludziach, którzy chcą wypocząć w zaciszu pięknej nadmorskiej przyrody i jednocześnie oddać się swoim ulubionym letnim zajęciom i pasjom sportowym.

Aktywny wypoczynek

Doskonała lokalizacja i wyjątkowe warunki klimatyczne okolicy, a w szczególności tunel powietrzny, sprzyja uprawianiu dyscyplin sportowych takich jak kitesurfing, windsurfing i innych sportów wodnych. Średnia głębokości jeziora nie przekracza 1 m, dlatego jest ono bardzo bezpiecznym akwenem do wszelkiej rekreacji i wypoczynku.

Rodzinne wczasy nad morzem

Kite Marina to obiekt w standardzie hotelowym przyjazny rodzinom. Na rodziny z dziećmi czekają w pełni wyposażone luksusowe apartamenty oraz pokoje rodzinne z tarasami i pięknym widokiem na jezioro. Nasza restauracja serwuje pyszne regionalne dania przygotowane ze świeżych produktów od okolicznych dostawców.
Ponadto z myślą o dzieciach przygotowaliśmy plac zabaw, szkółkę sportów wodnych (kite i widnsurfing) pod okiem instruktora i wiele innych atrakcji.

Strefa dla biznesu

Szeroka gama usług, które świadczymy, skierowana jest również dla Klientów biznesowych. Przeszklona sala konferencyjna  z pełnym wyposażeniem sprzętowym oraz  sala restauracyjna o powierzchni ponad 250 m2 i dodatkowo  mnóstwo terenu zielonego wokół, są znakomitą przestrzenią dla spotkań ludzi biznesu.
Zapewniamy również wszelkie atrakcje dodatkowe dla firm , jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje klienta, staramy się sprostać wszelkim wymaganiom.

 

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas

Przejdź do góry strony

1
COVID-19
×
Dłużej znaczy taniej
Czytaj więcej